Pink.rs
Očekivano?!
Foto: Pink.rs
Nakon što je Aleksandra Jakšić napustila "Elitu 9", voditeljka Dušica Jakovljević sačekala je u studiju i s njom porazgovarala o njenom učešću.
- Aleksandra, ko po tebi ima podršku? - upitala je Dušica.
- Aneli, kroz celu sezonu vidimo da ima najveću podršku - rekla je Jakšićka.
- Koga bi volela da vidiš kao pobednika? - upitala je Dušica.
- Anđela, definitivno - rekla je Jakšićka.
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: