Vesti Vesti

Voditeljka "Pinka" o otkazu: "Moram da prihvatim, Veliki šef zna najbolje"

Voditeljka "Pinka" o otkazu: "Moram da prihvatim, Veliki šef zna najbolje"

Foto: Vesti

VODITELJKA priznaje da se nije opterećivala mogućnošću da dobije otkaz, jer je bila fokusirana na svoje obaveze.

Vest da je vlasnik Pink Media Group, Željko Mitrović, pokrenuo reorganizaciju poslovanja i podelio otkaze delu zaposlenih odjeknula je u javnosti. Mitrović je poručio da želi efikasniji i pravedniji sistem rada, zbog čega će oni koji ne ispunjavaju očekivanja napustiti kompaniju, dok će najvredniji radnici biti dodatno nagrađeni.

Voditeljka "Pinka" o otkazu: "Moram da prihvatim, Veliki šef zna najbolje"

Foto: Vesti

Tim povodom oglasila se i voditeljka Ana Radulović, koja je iskreno govorila o tome kako je doživela celu situaciju i da li je strahovala da bi i sama mogla da ostane bez posla.

Ana priznaje da se nije opterećivala mogućnošću da dobije otkaz, jer je bila fokusirana na svoje obaveze.

Voditeljka "Pinka" o otkazu: "Moram da prihvatim, Veliki šef zna najbolje"

Foto: Vesti

- Nisam razmišljala o tome. Dosta sam radila, pa nisam stigla ni da razmišljam. Verujem da velika šefica i veliki šef za koga god da odluče da daju otkaze i da nekome tu nije mesto, verujem da je to sa razlogom. Ja ne bih volela da dođe do toga da sutra dobijem otkaz - rekla je voditeljka.

Izvor: Vesti

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE