Republika.rs
Učesnici se ne smiruju!
Foto: Republika.rs
Tokom protekle noći došlo je do sukoba Viktora Gagića i Bore Santane kada je Viktor skočio na Boru, zbog čega je moralo da reaguje obezbeđenje. Veliki Šef je doneo odluku da Viktor Gagić bude sankcionisan mesečnim honorarom, a danas je došlo do novog haosa njih dvojice.
Naime, njih dvojica su u dvorištu nastavili sukob koji je počeo sinoć. Bora je ugledao Viktora dok se svađao sa cimerkom, a onda počeo da mu dobacuje. Takmičari "Elite" i obezbeđenje su munjevitom brzinom stigli, kako bi pokušali da ih razdvoje.
Foto: Republika.rs
- Šta me gledaš? Šta? - dobacio je Bora Viktoru.
- Dođi, k*rvice - uzvratio je Viktor.
Foto: Republika.rs
- Hajde, kad ode obezbeđenje - nastavio je da provocira Santana.
- Dođi da ti objasnim neke stvari, k*rvice mala - poručio je Gagić.
Foto: Republika.rs
- K*rvica ti mama - uzvratio je Bora.
- Priđi, priđi - nastavio je Viktor.
- Evo, prići ću ti, srmdo mala. *baću te u usta ja, krstom ti se kunem. Ja ću da te prebijem. K*rvica ti je mama - provocirao je Santana.
Viktor se zaleteo i obišao obezbeđenje kako bi skočio na Boru, ali je obezbeđenje napravilo živi zid. Mina Vrbaški je počela da zapomaže na sav glas.
- Ljudi, sklonite ga u zatvor, vodite ga. Hoće da ga diskvalifikuje - urlala je Mina.
- Skloni se ti, da ti ne j*bem mamu - rekao je Bora Mini.
Lepi Mića je pokušao da smiri Boru, a kako će se situacija dalje odvijati, ostaje da ispratimo.
Izvor: Republika.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: