SrbijaDanas.com SrbijaDanas.com

Policija dolazila do kuće Kulića: Za sve je glavni krivac Miljana - Evo zašto su je posetili

Policija dolazila do kuće Kulića: Za sve je glavni krivac Miljana - Evo zašto su je posetili

Foto: SrbijaDanas.com

Marija je pokušala da opravda tadašnje ponašanje svoje ćerke, podsećajući javnost da je sve to bio deo jedne burne i nesvakidašnje tinejdžerske faze.

Kontroverzna i regionalno popularna rijaliti učesnica Miljana Kulić svojevremeno je potpuno otvoreno i bez dlake na jeziku govorila o burnom periodu svoje mladosti, kada je bila patološki opsednuta pojedinim javnim ličnostima sa domaće estrade.

Ona je do detalja otkrila na koje je sve načine pokušavala da privuče pažnju tadašnjih idola mladih, pevača Darka Lazića i Dušana Svilara, kao i kroz kakav je pakao i bizarne situacije prolazila zbog te svoje mladalačke opsesije.

Miljana je, zajedno sa svojom majkom Marijom Kulić, nedavno gostovala u podkastu kod Bojana Jovanovskog, poznatijeg kao Boki 13. Tom prilikom, one su se pred kamerama prisetile samog početka Miljaninog medijskog puta, ali i perioda kada je intenzivno, danonoćno pratila i kontaktirala učesnike tada najpopularnijeg muzičkog takmičenja "Zvezde Granda", što je kasnije i privuklo ogromnu pažnju javnosti i medija.

Na pitanje domaćina podkasta zbog čega se u to vreme manijački odnosila prema pojedinim pevačima i šta je bio glavni okidač za takvo ponašanje, Miljana je dala potpuno iskren i šokantan odgovor:

"Volela sam ih kao pevače i bila sa zaljubljena virtuelno u njih. Svideli su mi se kao muškarci. Prvo je bio Dušan Svilar, dovela sam ga do pobede, isto tako i Darka Lazića. Glasala sam, policija je non-stop dolazila po mene kući, inspektori, oduzimali kartice, prijavljivala me majka Dušana Svilara. Baka Darka Lazića me je dočekala džogerom i krenula da me juri, jer sam otišla u Brestač da ga vidim", ispričala je Miljana Kulić bez ulepšavanja.

Njena majka, Marija Kulić, koja je i sama postala neizostavni deo rijaliti formata, saglasna je sa tim da je svojim fanatičnim glasanjem i trošenjem novca na SMS poruke Miljana u velikoj meri doprinela da ovi pevači ostvare trijumf i postanu ono što jesu danas na muzičkoj sceni.

Marija je pokušala da opravda tadašnje ponašanje svoje ćerke, podsećajući javnost da je sve to bio deo jedne burne i nesvakidašnje tinejdžerske faze:

"To je nekada bilo, dok je ona bila tinejdžerka, kao što se kod svakih tinejdžerki javlja... Neke vole fudbalere, neke vole glumce, neke pevače. Ona je slušala tu narodnu muziku, te zvezde "Granda" i eto pokazala interesovanje ka tim javnim lićnostima. Ona je volela i da ih podržava u takmičarima, bila je najveća glasačica. Kao devojčica se na neki način je simpatisala te muškarce koje su iz "Zvezda Granda"", objasnila je Marija, stavljajući tačku na priče o Miljaninoj ranoj mladosti.

Izvor: SrbijaDanas.com

VAŠI KOMENTARI:

amerika

Pre 2 sata

Sigurno ce Miljana da udje u zadrugu 10 cim toliko o njoj pisete..

NE PROPUSTITE