Pink.rs
Ne štede nikoga!
Foto: Pink.rs
Voditelj emisije "Pitanja gledalaca", Milan Milošević, sledeće pitanje pročitao je Aneli Ahmić.
- Komentarišeš kako je Dušica igrala uz šipku u Tetovu, a zaboravila si da te je sa iste Asmin u Šjvacarskoj pokupio i odveo kući - glasilo je pitanje.
Foto: Pink.rs
- Nikada nisam plesala oko šipke, ima moja slika u Dubrovniku gde su se održavale revije i ja sam kao devojka, tinejdžerka nosila to od ponatih kreatora naših iz Hrvatske. Upoznao je Marka, to je kao član naše porodice - rekla je Aneli.
- Nikada se u životu nisam čuo sa Markom, niti sam ga upoznao, Maja je prešla s mojim kolima granicu - rekao je Asmin.
Foto: Pink.rs
- Mesec dana sam bila tu za taj poker, oni igraju tu i bacaju, ja sam samo radila i malo pomagala, kao piće i to - rekla je Aneli.
- Da sam igrala, igrala sam...Pričalo se da imaju neke slike i snimci na toj šipki - rekla je Dušica.
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: