Blic.rs
Foto: Blic.rs
Viktor je kritikovao Minu zbog njenog ponašanja sa drugim ljudima, navodeći da ga time ponižava.
Došlo je do emotivnih ispada, svađe i suza, a Santana je predložio raskid.
Foto: Blic.rs
Mina Vrbaški dotakla je novi nivo poniženja kada je sa dečkom Viktorom gostivala u emisiji "Radio Amnezija". Mina je bila očajna, pa je rekla da će sve uraditi da ostanu zajedno.
Naime, Mina Vrbaški, kako kaže više ne zna šta da radi, pa je navela da ne zna da li treba svaki dan da kleči zbog njega.
Foto: Blic.rs
- Mi sinoć nismo završili zajedno, nego smo samo legli u krevet jer je to jedini način da ne bude haos. Ja već danima ovde napadam ljude koji su protiv nje i mene, a ona sedi i ćuti, a onda gledam kako se liže sa tim ljudima - govorio je Vitkor.
- Ne tražim nikoga da napadaš. Tvoj je sukob sa Boginjom, a da li znaš šta je lizanje? Ja sam prošli put rekla da ću da se sklonim od svih i to sam uradila. Ja sam se sklonila i od Dače koji mi je sinoć prišao samo da vidi kako sam. Boginja me je samo pitala da joj otvorim pivo i ja sam samo rekla da se oni izmire i tu je nastao haos. U kazinu mi je rekao da se sklonim i da mu se ne obraćam, a ja sam kulirala - pričala je Mina.
Foto: Blic.rs
- Ne, ti si nastavljala. Ona ovako ne priča kad mi razgovaramo - rekao je on.
- Da li ovde treba da vrištim? Šta ja ovde treba da radim? - urlala je Mina.
Foto: Blic.rs
- Raskinite - dodao je Santana.
- Žao mi je - plakala je Mina.
Foto: Blic.rs
- Ja mislim da ona opet pravi majmučinu od mene kao što je to radila pet meseci. Spustio sam loptu sa njom da ona ne bi plakala, a ja sam doživeo da se opet p***ša po meni. Zna šta ne volim, ona nastavlja i to neću da trpim. Ja samo hoću u miru da se sklonim - pričao je Viktor.
Mina: "Viktor mi govori da ga ucenjujem"
Foto: Blic.rs
- Šta ja radim? Mi smo se bili pomirili. On je sa mnom 10 dana imao sa mnom najnormalniji odnos, sve smo radili kao da smo zajedno. On govori da ja njega ucenujem, a želela sam da pokažem da mi je krivo a ako treba klečaću svaki dan. Ja sam ovog momka zavolela. On je rekao da kupuje mir - plakala je Mina.
-Treba da se skroz udaljima jedno od drugog i da ne stojim uz nju jer sam time napravio još veću grešku - rekao je Viktor.
Inače, Mina Vrbaški imala je najviše veza u rijalitiju.
Izvor: Blic.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: