Republika.rs
Starleta iznela skandalozne detalje!
Foto: Republika.rs
Bivša učesnica rijalitija Slađa Poršelina ponovo je izazvala buru komentarima o aktuelnim dešavanjima u "Eliti 9". Za Pink.rs bez zadrške je govorila o odnosu Maje Marinković i Asmina Durdžića, ali i o Majinom ponašanju u rijalitiju.
Poznata po britkom jeziku i kontroverznim stavovima, Slađa nije štedela reči kada je komentarisala Majinu vezu sa Asminom, tvrdeći da emocije između njih ne postoje.
Foto: Republika.rs
- Što se Maje kanalizacije tiče, ona je bez emocija sa Asminom, ušla je u vezu sa njim samo da bi je ikad iko priznao za devojku u rijalitiju, a napolju će da beži od nje, kao što je i sinoć bežao. Ona ne voli nikog, ona je zaljubljena u Filipa Cara, to je njena bolna tačka, u inat Staniji je ušla u vezu sa Asminom i da bi bila tema, a nikad neće biti tema - rekla je Slađa, pa nastavila:
- Ona je jedna pohabana starleta, treba da ide u penziju, nema više šta da da tom programu. Treba da shvati da više nije interesantna nikome, što kaže Stanija ona je jedan pokušaj Stanije. Nije više ni popularna, spava sa dvojicom, trojicom i ona izađe i priča da je institucija. Ona može biti institucija samo u ludnici, njen blam da se posle se*sualnog odnosa ne tušira, nego se briže vlažnim maramicama... Ona je jedna nesrećnica, jadnica, svaki dan plače, kumi, moli nekog za ljubav. Nikad neće biti srećna, ostavljena devojčica od strane majke, niko je ne voli, čak je i otac Taki iskorišćava za pare, jedna nesrećna žena. Ni operacija zadnjice joj nije uspela ni po šesti put, tako da bolje je da ide u penziju i nađe svoju unutrašnju sreću - zaključila je Poršelina.
Izvor: Republika.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: