Republika.rs
Aneli van sebe!
Foto: Republika.rs
Nakon žestoke rasprave u rijaliti-programu "Elita 9", Luka Vujović javno je izneo tvrdnje o odnosu između Marka Janjuševića Janjuša i Aneli Ahmić, navodeći da veruje kako su njih dvoje imali intimne odnose neposredno nakon raskida 14. januara 2026. godine. Sukob je ubrzo eskalirao u ozbiljne uvrede i međusobne prozivke među učesnicima.
- Ja sam to rekao Aniti da su imali odnose, jer si ti tad rekao: "Bolje da ćutim, šta smo radili i ovo sam ublažio", mislim da ne lažeš. Aneli je rekla da je slaba na tebe, da ima emocije - naveo je Luka.
Foto: Republika.rs
Aneli Ahmić potom je žestoko odgovorila Janjušu, optužujući ga za ponašanje koje, kako tvrdi, ostavlja posledice i na njegovu porodicu.
- Janjuš je jedna ugrožena nakarada, koji je prokockao sve što je imao, ćerka mu gleda kako je je*ao neke žene i da je Kačavenda Kirbi. Dva njena sina gledaju to - rekla je Aneli.
Foto: Republika.rs
U raspravu se uključila i Vanja, koja nije štedela reči upućene Aneli, podsećajući na ranije sukobe među njima.
- Ti si toj ženi mlela decu, nisi validna da komentarišeš takve stvari. Je*ana i odje*ana, nemamo šta da pričamo, nismo na istim talasnim dužinama - rekla je Vanja.
Foto: Republika.rs
Janjuš je zatim burno reagovao na optužbe i poručio Aneli da želi da prekine svaki kontakt sa njom.
- Samo mi se skini s grbače, odje*i od mene, provociraš svaki dan, zabole me ku*ac za tebe, ja sam objasnio za šta ti služiš u životu - rekao je Janjuš.
Foto: Republika.rs
Na kraju rasprave, Aneli je postavila pitanje koje je dodatno šokiralo gledaoce rijalitija.
- Je l' si se osvetio meni i za dete koje si mi napravio - pitala je Aneli.
Izvor: Republika.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: