Pink.rs
Foto: Pink.rs
Milena Kačavenda je komentarisala Sofiju Janićijević, te se prisetila da je MIlica Veličković u Eliti 8 komentarisala Sofiju i njenu majku:
- Svi smo bili u šoku kada je MIlica prošle godine napadala nju i njenu majku sa vrata, a sada je sve jasno. Milica je sve ovo znala, a niko nije shvatio. Ova osoba je priznala da je prostitutka - rekla je Milena pa je dodala:
Foto: Pink.rs
- Ona je došla ovde pikirala Terza, pa ove godine Stojičkovića i Anđela, a gde je njen dečko od šest i po godina - rekla je Milena.
- A što si se razvela Milena - dodala je Sofija.
Foto: Pink.rs
- Nemoj ti moj razvod, prostitutko, tvoji Caki treba da se bavi tobom, jer si treš - govorila je Milena.
- Ja nešto ovako nisam čula za svojih pet decenija - rekla je Milana.
Foto: Pink.rs
- A što se ona ne izvini sada Milicikoju je vređala. umesto da kaže izvini, ona sada napada drugaricu svoju najbolju - rekao je Janjuš pa je dodao:
- Moram da kažem da je meni suludo da je njen otac znao za ovo, i njena majka, ovo je sramotono što je Sofija rekla da bi poal devojaka ovo uradio.. Sama sebe uništava na svaki mogući način, nema ko njoj da pomogne, ona je želela ćoveka da mu uzme pare. - rekao je Janjuš.
- Ne zna se ko je bolesniji, Sofija ili Dane, pokazala je svoje pravo lice i sada je sve jasno. Osoba koja se prodaje za pare, svi znamo kako se to zove - rekao je Uroš.
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: