Republika.rs
Foto: Republika.rs
Odmah je morao da napusti rijaliti.
U rijalitiju "Elita" zabeležen je neuobičajen tok izbacivanja, nakon što je voditelj Darko Tanasijević saopštio rezultate glasanja publike i otkrio ko napušta takmičenje.
Foto: Republika.rs
Nakon što su nominovani učesnici izvedeni iz izolacije i suočeni sa standardnim izazovom za dupliranje glasova, usledila je završnica večeri u kojoj su odlučivali glasovi gledalaca. Iako su pojedini takmičari uspeli da ostvare prednost kroz igru, konačan ishod zavisio je isključivo od procenta podrške publike.
Prema saopštenim rezultatima, najmanji procenat glasova imao je jedan od nominovanih učesnika, Sale Luks, zbog čega je morao da napusti rijaliti. Odluka publike izazvala je burne reakcije među takmičarima, a naročito zbog činjenice da ni dodatni bodovi iz igre nisu uspeli da promene konačan epilog večeri.
Foto: Republika.rs
- Stanija ima 91 procenat glasova, Sofija ima 5, Bebica 3.5 procenata i Sale Luks 0.5 procenata - rekao je Darko, a takmičari su se odmah pozdravili sa Saletom.
Odmah po napuštanju imanja, Sale Luks je porazgovarao sa voditeljkom Dušicom Jakovljević:
Foto: Republika.rs
- Sale, je l' si dobro? - upitala je Dušica.
- Treći put sam podignut, život mi je kao neki put i sve mi je kao neka stanica - rekao je Sale.
Foto: Republika.rs
- Je l' ti fali Sara? - upitala je Dušica.
- Ma ne, mislim nikad nisam imao tako malu ribu i hteo sam da probam čisto, eto - rekao je Luks.
Foto: Republika.rs
- Šta se dešava sa Filipom i Aneli? - upitala je Dušica.
- Aneli je odlepila za Filipom, svi pokušavaju da je spreče i da ne ulazi u tu priču, ali njoj kočnice popuštaju - bio je jasan Sale.
Izvor: Republika.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: