Pink.rs
Nema spuštanja lopte!
Foto: Pink.rs
U toku je emisija "Pitanja gledalaca", voditeljka Maša Mihailović pročitala je naredno pitanje za Luku Vujoviću.
- Šta će Anita u Turskoj? - glasilo je pitanje.
Foto: Pink.rs
- Rekao sam joj da je tamo prelepo i da treba da ode tamo - rekao je Luka.
Naredno pitanje bilo je za Anitu Stanojlović.
Foto: Pink.rs
- Zašto ti je faca bila smračena kad su Filip i Todićka radili test za trudnoću? - glasilo je pitanje.
- Nije, čak sam i pričala s njom lepo i rekla joj da zadrži dete - rekla je Anita.
Foto: Pink.rs
Naredno pitanje bilo je za Aneli Ahmić.
- Da li je tvoj primarni cilj ulaska u Elitu bio da povratiš Asmina ili da razotkriješ Janjuša i Luku? - glasilo je pitanje.
Foto: Pink.rs
- Najviše sam ušla zbog Asmina, ali sam požurila zbog Luke i Maje. Ja nisam kao Asmin mala p*čka, već sam mu došla - rekla je Aneli.
- Imala je isti cilj kao i Stanija da me vrati - rekao je Alibaba.
- Ne znam što petljaš Staniju u ovo kad nema veze s ovim pitanjem. Ženče, ti nisi odgovorila na pitanje - rekla je Maja.
- Klošarko koja se j*be po čitav dan, daj malo ženstvenosti jer ti Taki gleda j*bačinu svaki dan - rekla je Aneli.
- Videli smo kako si širila noge u hotelu - rekla je Maja.
- Umiri devojku, ja sam ti rodila dete. Umiri devojku, klošaru jedan raspali - rekla je Aneli.
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: