Blic.rs
Foto: Blic.rs
Kristijan je posumnjao u Kristinino ponašanje nakon izlaska iz rijalitija i odlučio je da sve istraži.
Unajmio je profesionalnog detektiva kako bi došao do sadržaja njenog telefona i saznao njene tajne.
Foto: Blic.rs
Nakon burnog prekida i izrečene zabrane prilaska zbog prijave policiji, odnos između bivših rijaliti učesnika Kristijana Golubovića i Kristine Spalević ne prestaje da intrigira javnost. Dok je Kristina odlučna u nameri da bivšem partneru ne pruži novu šansu, Kristijan je priznao da je angažovao profesionalnog detektiva kako bi otkrio njene tajne.
"Odmah sam znao da nešto nije u redu. Čim ona zaključava telefon, krije, pa gleda ispod oka. Ja nemam šta da krijem, kakve šifre. Ja ništa nisam čuvao, ja sam sve snimke sa svojim bivšim devojkama uništavao", rekao je Golubović.
Foto: Blic.rs
Unajmio detektive
Kako bi saznao šta njegova bivša partnerka krije, Kristijan je unajmio profesionalce da dođu do sadržaja njenog telefona. Međutim, kada je došlo vreme da se suoči sa prikupljenim podacima na USB-u, odlučio je da ih ne pogleda, poslušavši šokantan savet samog detektiva.
Foto: Blic.rs
"Meni kaže detektiv ovo je USB sa svim podacima te osobe, mi smo pregledali neke stvari. Rekao mi je da to ne bi trebalo da vidim zbog reakcije. Pitao sam ga: 'Zašto? Šta mogu da uradim?'. Rekao mi je: 'Možeš da uradiš nešto što ne treba, ubiješ nekog, odeš na robiju. Ovde je sve što si tražio'. Pitao me je šta da radi sa USB-om. Odgovorio sam mu da drži kod sebe i da će mi dati kad mu budem tražio, a ako mu ne zatražim u narednih pet godina da baci u Dunav", ispričao je Kristijan.
Inače, Kristina je nedavno govorila za "Blic", šta je sve rekla poslušajte u snimku iznad.
Izvor: Blic.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: