Telegraf.rs Telegraf.rs

Karambol u Eliti, obezbeđenje napravilo živi zid! Haos zbog Stanije i trudne Anite, Luka i Anđelo u okršaju

Karambol u Eliti, obezbeđenje napravilo živi zid! Haos zbog Stanije i trudne Anite, Luka i Anđelo u okršaju

Foto: Telegraf.rs

Sinoć se u "Eliti" održala emisija "Gledanje snimaka", a tom prilikom je emitovan klip u kom se Anita i Luka svađaju.

Anita Stanojlović je potom dala svoj komentar i ogradila se da nije ljubomorna na novu učesnicu Staniju.

- Nisam ni jedne sekunde ljubomorna na Staniju. Ja sam mu rekla da ima granicu kako ne bi komentarisali kako Luka gleda Staniju. Meni ovo nije ljubomorisanje nego sprečavanje pravljanja priče - rekla je Anita.

- Luka jeste u rijaliti gasu. Ona mu je ispravno rekla. Ja Anitu ne poznajem, shvatila sam koliko je ona ljubomorna. Ona je korektna u odnosima, nije namiguša i ima pravo da bude ljubomorna pogotovo što je sada trudna - rekla je Stanija.

- Luka je itekako bacao poglede. Anita nema lepo mišljenje o Staniji, setimo se da ju je pljuvala i da je govorila da je njeno vreme prošlo. Tamaar je lojalna prijateljica tebi, a ti njoj nisi. Ti gaziš trudnicu čim ovakve scene praviš sa Stanijom. Imaš trudnu ženu baziri se na nju, a ne na Stanijinu guzu - rekao je Uroš.

- Tamara bukvalno zna sve, mami ništa ne pričam - rekla je Anita.

- Tamara je svesna svega. Imaš divnog i lojalnog dečka samo neka skrene malo pogled sa Stanijinih grudi i zadnjice - dodao je Uroš.

- Tamara i moja majka su u jako lošem odnosu. One su čas dobre, čas nisu. Moram da kalkulišem između dve vatre - rekla je ona.

- Što su blokirale jedna drugu je l' znaš Uroše - dodao je Anđelo.

- Tamara je potvrdila da si p**er - dodao je Luka.

- Tvoja devojka me je molila dve godine za k***c - rekao je Anđelo.

- Svima šalješ k***c jer si p***r - rekao mu je Luka.

- Ti si p***er koj voli da se j**e u d**e, šalješ trudnicama k***c - nastavio je Luka.

- Žao mi je što te boli jer je rekla da sam bio dobar - rekao je Anđelo.

- Pričaj ti o Tamari za koju si pričala da je alkoholičarka - dodao je Anđelo.

- Ljudi znaju da si bi*eksualac, tražio si da ti Anita gura prste u d***, a i sam si ih gurao - rekao je Luka.

- Poslaću ti poruke gde me moli za k***c. Ako je sve tako kako kažeš, zašto si me molila - odgovorio je Anđelo.

Izvor: Telegraf.rs

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE