Kurir.rs
Kristijan progovorio o razvodu sa Kristinom...
Foto: Kurir.rs
Kristijan Golubović i dalje i dalje vodi žestoku borbu s bivšom partnerkom Kristinom Spalević, uprkos tome što je njihova veza okončana i završila se i prijavom policiji.
Ipak, bivši rijaliti učesnik ne isključuje mogućnost pomirenja, o čemu je otvoreno govorio u emisiji "Amidži šou".
Foto: Kurir.rs
O odnosu sa Kristinom
- Što se mene tiče, uvek sam za pomirenje.Rodila mi je dvoje zlatne dece i smatram da je u nekim situacijama reagovala ishitreno. I ja sam, revoltiran, uzvraćao, ali to ne valja ni meni ni njoj, pre svega zbog dece. Kada se glava ohladi, tada najviše boli, a dok traje rasprava, sve izgleda drugačije - rekao je Golubović.
Foto: Kurir.rs
On je istakao da, uprkos teškim rečima koje su razmenili, smatra da su njihova dela govorila drugačije.
- Između nas su pale teške reči, ali naša dela su bila iskrena. Mislim da je Kristina prva žena u mom životu koja je burno reagovala na uvrede - dodao je.
Foto: Kurir.rs
Golubović se osvrnuo i na način na koji javnost tumači njegove izjave.
- Ja stalno govorim istinu, ali ljudi to često izvrću. Kada kažem istinu, to mnogima zasmeta. I u rijalitiju sam to primećivao - devojke koje su u vezama često su mi davale do znanja da se ne mešam - zaključio je on.
Foto: Kurir.rs
Kristijan progovorio o Staniji
Kristijan se, ovom prilikom, osvrnuo i na Stanijine navode da nisu imali intimni odnos tokom "Farme 6".
Foto: Kurir.rs
- Ako ti kažeš novinarima da se nešto desilo, ja sam džentlmen i kažem da se nije desilo, a vučeš mečku za nešto...Hoćete pre proleća da me izvrnete iz brloga, sačekajte. Kada operemo taj veš ovaj put, mislim da će za neke ljude biti najprljavija voda - rekao je Kristijan.
Izvor: Kurir.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: