Republika.rs Republika.rs

POLICIJA HITNO MORALA DA REAGUJE: U Šimanovcima nastao MUK, scena koja ledi KRV U ŽILAMA!

POLICIJA HITNO MORALA DA REAGUJE: U Šimanovcima nastao MUK, scena koja ledi KRV U ŽILAMA!

Foto: Republika.rs

Takmičari u suzama zbog vesti koje su se pronele!

U Beloj kući je tokom protekle noći nastao potpuni muk kada je Dačo Virijević rešio da cimerkama poveri traumatično iskustvo koje je proživeo u Crnoj Gori. Dačo je Mini Vrbaški i Tanji Stijelji (Boginji) do detalja opisao filmsku dramu kroz koju je prošao zbog nestanka rođenog brata.

POLICIJA HITNO MORALA DA REAGUJE: U Šimanovcima nastao MUK, scena koja ledi KRV U ŽILAMA!

Foto: Republika.rs

Sve je počelo nakon koncerta folk dive Cece Ražnatović, kada je Dačo bio na korak do upoznavanja sa pevačicom, ali se u opštem metežu dogodilo ono najgore. Iako je Virijević bio u potpunom rastrojstvu i strahu za bratov život, organi reda su mu saopštili surovu proceduru koja mu je samo dodatno otežala agoniju.

- Mi smo bili na Ceci. Kad se završio koncert ja sam trebao da se upoznam sa njom i brat mi se izgubi negde usput. Ja ga zovem, on se ne javlja. Poludeo! Haos! Ne znam šta da radim.. Hteo sam da zovem neke podgoričke vesti, pozvao sam sve kući i onda sma pozvao i policiju - započeo je Dačo Virijević, pa nastavio:

POLICIJA HITNO MORALA DA REAGUJE: U Šimanovcima nastao MUK, scena koja ledi KRV U ŽILAMA!

Foto: Republika.rs

- Oni su mi rekli džabe, tek nakon 24 sata mogu da prijavim. Posle te pumpe, krenemo za Ulcinj jer nismo imali gde da spavamo. Zvao sam sve bratove drugare, mislio sam da su svi zajedno. Stižemo u devet ujutru u Ulcinj i ležim i plačem, a on mene zove i govori: "Alo", a ja njemu: "J*bem li ti majku". Hteo je da dođem po nejga u Budvu. Zaboravio da mi kaže da je iznajmio apartman i otišao sa nekom devojkom - pričao je Dačo.

Ova priča ostavila je cimerke u šoku, a Dačo je još jednom podsetio sve koliko jedna nepromišljena odluka može da izazove porodični pakao.

Izvor: Republika.rs

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE