Alo.rs Alo.rs

RAT HONORARA Detalji milionskih ugovora isplivali, Stanija juri titulu najplaćenije!

RAT HONORARA Detalji milionskih ugovora isplivali, Stanija juri titulu najplaćenije!

Foto: Alo.rs

Cifre iz rijalitija šokirale javnost, Stanija najavila neviđeni honorar!

Stanija Dobrojević je konačno sletela na aerodrom "Nikola Tesla" u Beogradu, a njen ulazak u Elitu 9 izaziva ogromno interesovanje medija i fanova.

Poznata starleta potvrdila je da će imati najveći honorar u istoriji rijalitija, ali je istakla da novac nije glavni motiv njenog učešća.

-Ovu priču sam napravila ja, vreme je da stavim tačku na to. Definitivno novac nije cilj mog ulaska, to nikada. Nikad u rijaliti nisam ulazila zbog toga. Ovo sada imam svoj motiv, novac dolazi. Sigurno da će honorar biti najveći u istoriji rijalitija, ali ulazim na kratko. I da ostanem do kraja, opet je kratko. Nikoga ja tamo neću rušiti, to će ko zna koliko još da traje - naglasila je ona.

Za razliku od Stanije, prethodni učesnici rijalitija često su otvoreno pričali o honorarima.

Kristijan Golubović je, recimo, u šestoj sezoni Zadruge otkrio da je za učešće dobio čak 500.000 evra.

- Ovde sam došao, jer sam dobio honorar od 500.000, a ko si ti? - hvalio se Kristijan jednom prilikom dok je bio u sukobu sa cimerom tada u rijalitiju.

Posebni uslovi

Maja Marinković na nedeljnom nivou zarađivala 5.000 evra, uz dodatak da joj frizer i manikirka dolaze svake nedelje kako bi bila sređena pred kamerama.

-Dugo je razmišljala da li da napravi pauzu u rijaliti karijeri ili da se od septembra ponovo pojavi na imanju u Šimanovcima. Svesna je da je gledaoci vole na malim ekranima, pa je odlučila da to i dobro naplati. Od produkcije je tražila honorar od 5.000 evra na nedeljnom nivou, na šta su oni pristali. Kako uvek voli da bude doterana i sređena, uspela je da dogovori i da njen prijatelj i frizer svake nedelje ulazi na imanje i sređuje joj frizuru, kao i da zajedno sa njim dolazi i manikirka koja će voditi računa o njenim noktima - istakao je tada izvor za Srbija danas.

Alo/Blic

Izvor: Alo.rs

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE