Pink.rs
Foto: Pink.rs
Takmičari Elite 9 danas biraju najlicemerniju osobu, a reč je dobio Filip Đukić.
- Luka broj jedan, Maja broj dva sa Asminom. Ja vidim da ona ima neke emocije prema Asminu i to je očigledno - rekao je Filip.
Foto: Pink.rs
- Očigledno? Onda ti imaš emocije prema Teodori - rekla je Maja.
- Jedan dan ne može da prođe da nemaju kontakt. Treća osoba je Teodora zbog one stvari što smo uradili ona i ja - rekao je Filip.
Foto: Pink.rs
- Stanić prvo mesto. Tačno oseti da si loše i onda te napadne. Druga osoba je Anastasija karakondžula. Ušla si sa Muratom, a voliš Boru... Broj tri je Jovana Cvijanović. Voliš Janjuša to se vidi, ljubav pršti iz tebe. Istina boli! - rekao je Cimi.
- Ti nemaš svoje mišljenje, ti iznosiš Borin stav - rekao je Ivan.
Foto: Pink.rs
- Meni je Bora drug i on mene usmerava! - rekao je Cimi.
- On mi je rekao da bi istambusao Anastasiju iako je Borin drug, tako da on ima svoj stav. On misli da Anastasija zaslužuje to zbog ponašanja prema Bori - rekla je Aneli.
- Mogu da zaratim sa celom kućom za šest minuta. Ti si svakog prijatelja ovde prodao! - govorio je Cimi.
U video-prilogu pogledajte detaljnije.
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: