SrbijaDanas.com SrbijaDanas.com

Bebicu će ovo dokrajčiti: Filip usnama vršlja među Teodorinim nogama, Macanovića korak deli od potpunog samouništenja

Bebicu će ovo dokrajčiti: Filip usnama vršlja među Teodorinim nogama, Macanovića korak deli od potpunog samouništenja

Foto: SrbijaDanas.com

Nenad je izmenjao sve boje na licu gledajući ih.

U toku je specijalan zadatak za parove koji su vezani ljubavnim lisicama. Voditeljka Maša Mihailović sa takmičarima bila je u diskoteci, a učesnici koji se bore danas su na tečkim mukama.

Jedan učesnik morao je da legne na krevet i na sebe stavi keksiće, dok njegov partner s kojim je vezan s povezom na očima treba što više da pojede.

Između ostalih, "borili" su se Teodora Delić i Filip Đukić, a on je morao da pojede što više keksića.

Dok je Filip vršljao ustima po Teodorinom telu, Bebica je sve vreme menjao boje, a takmičari su ga bodrili da nastavi dalje.

Izvor: SrbijaDanas.com

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE