Informer.rs
Foto: Informer.rs
Influenser i bivši učesnik najvećeg sportskog rijalitija Exatlona, vozi skupoceni Mersedes-Benz G klase čija se cena kreće od 100.000 evra, pa sve do 150.000 evra.
Influenser Jovan Radulović Jodžir, nakon ispadanja iz rijalitija Exatlona Srbija, odmah se vratio u Beograd. Po povratku iz Dominikanske Republike, Jodžir je gostovao u specijalnoj emisiji posvećenoj Exatlonu, a nakon toga privukao je pažnju javnosti luksuznim automobilom u kojem je viđen.
Foto: Informer.rs
Ekipa Informera uočila je Jodžirov automobil ispred studija, a reč je o pravoj zveri na točkovima. Influenser vozi Mercedes-Benz G-Klasu, model G 350d, čija cena u Srbiji dostiže vrtoglave cifre.
Na domaćem tržištu ovaj model košta između 100.000 i 150.000 evra, u zavisnosti od godine proizvodnje i dodatne opreme. Jodžir je izabrao sivu G klasu, a ono što je svima zapalo za oko jeste koliko vodi računa o svom četvorotočkašu.
Foto: Informer.rs
Automobil se bukvalno sijao, kako spolja, tako i iznutra, što jasno pokazuje da Jodžir ne štedi ni vreme ni pažnju kada je u pitanju održavanje njegovog luksuznog ljubimca.
Izvor: Informer.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: