Telegraf.rs
Foto: Telegraf.rs
Veliki šef pustio je takmičarima "Elite" muziku za buđenje, kako bi im dao do znanja da je vreme za spavanje završeno.
Njih je ovog puta probudila popularna numera pevačice Jelene Karleuše "Za tvoje oči", na koju skoro niko nije ostao imun.
Foto: Telegraf.rs
Takmičari su odmah skočili i napustili svoje krevete.
Maja Marinković bila je najsrećnija kad je čula Karleušu. Odmah je stala ispred ogledala i u izazovnom izdanju i počela da pleše i meša oblinama.
Foto: Telegraf.rs
Na imanje je došla kako bi zadrugarima, ali i brojnim gledaocima Pink televizije, priredila noć za pamćenje.
Uživo je izvodila svoje najveće hitove, a posebno emotivan trenutak bio je dok je pevala jednu od svojih najlepših balada "Ko ovu dramu režira".
Dok je Jelena Karleuša pevala, Miljana Kulić joj je plakala na grudima. Kulićeva je nakon toga priznala Jeleni koliko je volela njenu majku Divnu.
- Ovde mi svi prilaze i govore da su voleli moju majku. To je jako divno i potresno. Hvala vam puno. Ona bi bila jako srećna što sam ovde sa vama večeras - rekla je Jelena Karleuša koja je na kratko prekinula žurku kako bi to saopštila, a potom je nastavila sa pevanjem.
Izvor: Telegraf.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: