Blic.rs
Foto: Blic.rs
Spomenuo je njenu popularnost i njen nastup na stadionu u Temišvaru 1983. godine pred 70.000 ljudi.
Brena je otkrila svoje savete za održavanje mladalačkog izgleda.
Foto: Blic.rs
Poznati estradni frizer Ilija Pečenica večeras je u "Eliti" otkrio detalje svog poznanstva sa muzičkom zvezdom Lepom Brenom.
Kako je ispričao cimerima, popularnu pevačicu upoznao je preko njenog sina Stefana, sa kojim se družio i na čije je proslave odlazio, te je imao priliku da boravi i u njihovoj porodičnoj vili na Bežanijskoj kosi.
Foto: Blic.rs
- Išao sam na zabave te, rođendane, išao sam kod Stefana njenog, na rođendane... Kod Lepe Brene na Bežaniji. Tako jedna divna žena, normalna žena - pričao je Pečenica, a potom nastavio:
- Ona je u pravu. Ona tačno razgraniči, to se vidi kod nje... Sedimo mi, pričamo o filmovima, glumcima, serijama, ona nam pustila neke demo pesme... Kaže ona:"Ovo sad... Znaš šta je bilo za vreme Jugoslavije? Ja bih flipnula da nisam razgraničila kad sam Lepa Brena na stejdžu, a kada sam obična žena, pričam s vama, zezam se". Ta popularnost koju je ona imala više se desiti neće. Pojavila se 1982., a godinu dana kasnije napunila stadion u Temišvaru, 70.000 ljudi... Posle godinu dana - rekao je on.
Foto: Blic.rs
"Ako mogu ja u ovim godinama da budem aktivna, onda mogu svi"
Inače, Brena je jednom prilikom otkrila kako održava svoj mladalački izgled i vitku figuru.
Foto: Blic.rs
- Svaki dan pijem mnogo vode, meditiram i vežbam. Ako mogu ja u ovim godinama da budem aktivna, onda mogu svi. Kada sam na putovanjima, trudim se da odem na plažu ili bazen i da plivam. Najbitnije je da čovek ne zapostavi telo, treba da ga pokrećemo svakodnevno, rekla je jednom prilikom za medije.
Izvor: Blic.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: