RedPortal.rs
Foto: RedPortal.rs
Takođe mu je rekla da do kraja rijalitija neće progovoriti sa Majom Marinković
Dok je Miljana uživala u suncu, prišao joj je Toša da malo popričaju.
- Šta ima Miksi? Prićaj mi malo, ali nemoj o bolestima, ljubim te... - rekao je Toša.
Miljana je ispričala i zašto više neće komunicirati sa Majom. Na žurci je jedno od svojih piva dala Đukiću, nakon čega su se poljubili na blic. Kako Miljana kaže, Maja je na to složila facu i prevrnula očima kao da joj se taj čin gadio.
Pomenula je da je Maja istu reakciju imala i kada se Miljana pre nekih mesec dana stvarno poljubila sa Đukićem, francuski poljubac, kako kaže Miksi.
- Njoj se kao to zgadilo... Maji koja je prošla sito i rešeto... mečki je kroz d*pe prošla... Od sad komentarišem svaku njenu situaciju, reč više neću progovoriti sa njom. Koliko god sam je štitila na neki način, nisam pominjala njene 'rane radove'... toliko mi je pala u očima. Zamisli, ona se gadi... - dodala je.
Miljana je Majinu reakciju shvatila kao izdaju jer joj je Maja bila, kako sama priznaje, na neki način draga.
Izvor: RedPortal.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: