Blic.rs
Foto: Blic.rs
Deca su pronađena u garaži u napuštenom automobilu, što je izazvalo sumnje kod Golubovića.
Golubović je uz pomoć obezbeđenja tražio decu po zgradi skoro četrdeset minuta.
Foto: Blic.rs
Bivši robijaš i rijaliti učesnik Kristijan Golubović prošao je kroz agoniju u luksuznom kompleksu na Voždovcu gde živi sa suprugom Kristinom Spalević. Moralo je da reaguje i obezbeđenje, i da razvali vrata kako bi pronašao decu.
- Dok sam decu izvodio iz stana po ustaljenoj rutini naišao je jedan lift. U tom momentu držim jedno dete, drugo ulazi u lift setim se da sam zaboravio nešto okrećem se da dohvatim. U tom momentu zatvaraju se vrata oba deteta su već u liftu i vidim da odlaze na četvrti sprat. Očekivao sam da će se odmah vratiti dole, međutim lift se vraća prazan, ja trčim na četvrti sprat dece nema. Trčao sam gore, već u agoniji da im se nešto ne desi - ispričao je Kristijan za Red TV i dodao da je posle četiri minuta zatražio pomoć obezbeđenja.
Foto: Blic.rs
"Doživeo sam nervni slom"
- Tražio sam samo da mi obezbede da sva vrata budu otvorena da bih mogao da tražim decu i cirkulišem bez stajanja kako ne bi na neki od izlaza izašli na ulicu i nastradali. Agonija koju sam ja doživeo, nervni slom, rastrojstvo ne mogu da opišem. Bio sam spreman na sve, 100 lavova da je izašlo ispred moje dece milim da bi ih zubima sažvakao. Objasnio sam obezbeđenu šta se dešava i tražio da vrate kamere, oni to ne rade već dvojica u panici kreću za mnom. Sve su oni razumeli, ali nestručnost, panika i strah od mene je bio toliki da oni nisu znali šta rade - navodi Golubović, koji je u jednom trenutku razvalio i jedna vrata u zgradi koja nisu mogla da se otvore.
Foto: Blic.rs
- Posle agonije od 40 minuta nalazim decu, vidno uplašenu u garaži u jednom autu koji se mesecima ne koristi, sedativi razbacani po patosnicama, crveni duks sa kapuljačom, radna rukavica i poveznice za novac na sedištu. Uzeo sam decu i odveo ih kući, a onda je došao šef obezbeđenja koji me poštuje i najbolji je od tih portira i kaže smiri se ja ću ti objasniti šta se desilo ja mislim sad će mi reći nešto pa da idem da ubijem nekoga ko mi je oteo decu. On kaže da je video na kamerama da su otišli gore, pa dole, pa izašli u garažu sami, a to je sve hipotetički jer oni su morali da otvore vrata od 100 kila da bi ušli u garažu, a tamo kamera nema. Ne postoji nijedan dokaz da su dva mala deteta uradila nešto što je nemoguće da urade sami - tvrdi Kristijan Golubović.
Podsetimo, Kristina sa Kristijanom Golubovićem ima dvoje dece, a nedavno je govorila o njihovom odnosu nakon što skandala i javnog raskida.
Foto: Blic.rs
- Ja sam osetila veliku društvenu odgovornost s obzirom da sam taj prljav veš iznela u javnost. Da sam snimala klipove, više puta sam htela njega da ostavim i taj klip nikada nisam izbacila. Ja sam znala u svojoj duši da se to neće desiti, da ga neću ostaviti. Nešto je kliknulo, otišli smo predaleko sa rečima i meni se čaša napunila. Shvatila sam da zbog dece neću tako da živim i to da trpim. U podkastu je svašta lupao jer mu je povređen ego, a ja sam odgovorila svašta na to - rekla je ona
Izvor: Blic.rs
Pers
Upravo sada
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: