Kurir.rs
Maja Marinković doživela još jedan peh...
Foto: Kurir.rs
Rijaliti učesnica Maja Marinković se saplela i svom težinom pala na betonski pod u dvorištu "Elite 9".
Dan nakon što su joj ukrali sat, Marinkovićeva je doživela još jedan peh.
Foto: Kurir.rs
Ona se, naime, saplela o stvari koje je njena cimerka, Aleksandra Babejić, iznela u dvorište, zbog čega je izgubila ravnotežu i svom težinom pala na beton. Tom prilikom povredila je oba kolena, a ukućani koji su se u tom trenutku zatekli u blizini odmah su joj pritrčali u pomoć.
Maja Marinković je sve vreme jaukala od bolova, a budući da je nezgodnim padom povredila kost, narednih nekoliko dana će osećati intenzivan bol. Na sreću, nije došlo do preloma.
Foto: Kurir.rs
Kelja o Maji Marinković
Podsetimo, Maja Marinković, nedavno se našla u žiži interesovanja, kada su je u rijalitiju "Zadruga 9 Elita" optužili da je bila intimna sa Nikolom Keljanovićem, poznatijem kao "Ćaletov sin",a kruže priče i da postoji snimak, tog čina.
Foto: Kurir.rs
Kelja je inače, cnedavno govorio o starleti, te je otkrio da su bili samo drugari:
- Znam je, družili smo se, videli smo se par puta. Dobra je, voli i da popije, ja sam to gotivio.
Izvor: Kurir.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: