SrbijaDanas.com
Foto: SrbijaDanas.com
Milionska investicija Željka Mitrovića u Teatar Odeon doživela je nagli krah nakon što je vlasnik zatvorio objekat i otpustio sve zaposlene.
Vlasnik "Pink Media Group" Željko Mitrović, koji je u Teatar Odeon uložio više od milion evra, iznenada je zatvorio vrata ovog luksuznog objekta i otpustio sve zaposlene, uz najavu novih otkaza i gašenja dela produkcije.
Povodom toga oglasio se direktor teatra Marko Jovičić, koji ističe da je situacija još uvek pravno nedefinisana.
- Ništa još pravno nije rešeno. Sprovode se određene reforme kako bi sve bolje funkcionisalo - rekao je Jovičić, te dodao da se ne plaši otkaza jer su, kako kaže, "svi uložili maksimum u teatar".
On navodi da ga Mitrovićeva odluka nije iznenadila:
- Ne toliko. Znajući njega, sve što radi - radi u smeru da bude bolje. Zvanično čekamo odluku šta će biti dalje.
Mitrović je ranije objavio da zaustavlja produkciju dela igranog programa, te da od januara kreće "od nule, sa novim ljudima i novim projektima".
Teatar Odeon, otvoren u septembru 2024. godine nakon što je Mitrović bivši bioskop kupio za oko 1,16 miliona evra, prostire se na preko 2.500 kvadrata i zamišljen je kao jedan od najmodernijih pozorišnih prostora u regionu.
Uprkos milionskom ulaganju, objekat je zatvoren posle manje od godinu dana rada.
Izvor: SrbijaDanas.com
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: