SrbijaDanas.com SrbijaDanas.com

"Meni je Luka..." Anita odlučila da kaže istinu o Vujoviću, Aneli nije spremna na ovo posle svega

"Meni je Luka..." Anita odlučila da kaže istinu o Vujoviću, Aneli nije spremna na ovo posle svega

Foto: SrbijaDanas.com

Otkako je ušla u "Elitu 9" u Beloj kući tenzije ne prestaju da rastu.

Iako se u kući nalaze bivša supruga Anite Stanojlović, Jovana Tomić Matora, bivši dečko Anđelo Ranković i Filip Đukić sa kojim je u spoljnom svetu bila u određenoj vrsti odnosa, ona je izgleda svoju pažnju sada usmerila na zauzetog Luku Vujovića.

Ona je danas Urošu Staniću otkrila da joj je Luka izuzetno simpatičan...

- Znači Luka ti je najsimpatičniji, sa njim bi nešto imala. Asmin priča da si odlepila za njim, da ljubomorišeš - rekao je Uroš.

- Ma kakav Asmin, on pokušava Maju da pravi ljubomornom - istakla je Anita i dodala:

- Meni je Luka presimpatičan, i kako priča i kako izgleda, ja volim takve muškarce, crne, istetovirane.

Rajski vrt je utočište ukućanima za sve probleme, te su tako došli Anita Stanojlović, Dača Virijević i Asmin Durdžić da se izjadaju Drvetu i da reše problem.

Međutim, umesto toga, napravili su totalnu zbrku i pometnju.

- Drvence, imam problem. Asmin mi ne da da se družim ovde sa ljudima, samo mi ljubomoriše - započela je Anita.

- Nije tačno, ti si prva ljubomorisala, rekla si mu da ide kod Maje - rekao je Dača.

Dača i Asmin su se neprestano kikotali na Anitine izjave, pa je Dača rekao:

- Asmin je ljubomorisao na Boru i Anita je rekla Bori da je ne grli.

- Ja sam sa njegovom devojkom okej, imamo zajedničku drugaricu, ja kažem da ću da tešim Lukicu, on mi pravi problem - rekla je Anita.

- Anitina tajna je da joj se sviđa Luka, sve ja znam, sve tajne - rekao je Dača.

- Nemoj da si mi se obratio, Maja priča da i nju proganjaš...On tera inat Maji preko mene - rekla je Anita.

- Ja sada idem, nemoj da mi prilaziš do kraja rijalitija - rekao je Asmin.

Izvor: SrbijaDanas.com

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE