Blic.rs
03.11.2025 u 23:24h • Komentari (0)
Foto: Blic.rs
Voditeljka Dušica Jakovljević istakla je reči Anitinog sina koji je iskazao veru u novu majčinu pobedu.
Anita Stanojlović se prisetila svojih iskustava u prethodnim sezonama i reakcija na njen karakter.
Foto: Blic.rs
Slušaj vest
0:00/ 0:00
Foto: Blic.rs
Anita Stanojlović, pobednica "Elite 7", ušla je u devetu sezonu rijalitija.
- Ovo mi je sve previše emotivno, zbog sina, gleda me Aleksej. Uzbuđena sam. Ulazim zbog njega. Teško mi je, mene mnogo osporavaju - rekla je Anita Stanojlović po ulasku u rijaliti na ivici suza.
Foto: Blic.rs
Anita Stanojlović
- Tvoj sin je rekao da je mama došla da pobedi, on je fantastičan - otkrila je voditeljka Dušica Jakovljević.
Foto: Blic.rs
- On mi je motivacija da stvarno pobedim još jednom. Trudiću se da to i bude - rekla je Anita.
- Bila sam u jednoj sezoni gde sam se pokazala loše, a u drugoj su svi upoznali moju dobru stranu - istakla je u studiju "Elite" Anita, koja je u prethodnom periodu uradila estetske korekcije koje nailaze na podeljene komentare.
Foto: Blic.rs
Anita Stanojlović
Osvrnula se na Asmina Durdžića u rijalitiju.
Foto: Blic.rs
- Mislim da je Asmin rijaliti fanatik, kači se za sve moguće učesnike, kačio se i na mene, ali ću se ja prilagoditi vremenom šta i kako - rekla je Anita.
"Uvek sam na Anđelovoj strani"
Foto: Blic.rs
Anita se, inače, nedavno osvrnula na svađe Jovane Tomić Matore i Anđela Rankovića u rijalitiju.
- Njih dvoje imaju sukob još od "Elite 7" koji mislim da će trajati zauvek. Nisam ispratila konkretno te neke svađe, ali verujem da se Matora namenski vraća na vezu mene i Anđela kako bi je uopšte bilo u rijalitiju jer drugu poentu nema. U tom sukobu bez obzira u kakvom sam odnosu sa Anđelom, uvek sam na njegovoj strani. Isti je slučaj i sa Ivanom Marinkovićem - jasna je bila.
Anita Stanojlović
Ima jasan stav o pomirenju Maje Marinković i Uroša Stanića.
- Ispratila sam da su se pomirili, ne smatram da im je prijateljstvo iskreno. Smatram da ih vezuju isti neprijatelji i da ga je Maja uzela uz sebe kako bi se svađao za nju i vodio njene ratove, jer je poznato da Urošu malo treba da se za nekog veže i da onda skače kao nenormalan za tu osobu - rekla je za "Pink" ona, pa istakla:
- Maji se dopada Luka, Asminu se dopada Maja, ko će s kim završiti još uvek ne mogu da prognoziram, ali mislim da ni Luka nije ravnodušan prema Maji.
Izvor: Blic.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: