Informer.rs
Foto: Informer.rs
Bivša učesnica "Zadruge" Marijana Zonjić u devetom je mesecu trudnoće.
Marijana, koja se nedavno verila u Dubaiju, vest je o blaženom stanju uspešno krila mesecima, a uskoro će, kako se saznaje, na svet doneti devojčicu.
Foto: Informer.rs
- Marijana je u devetom mesecu trudnoće i potpuno uživa u tom periodu. Verujem da će biti sjajna majka, a činjenica da čeka devojčicu donela joj je još veću radost. Svi smo presrećni zbog nje, jer je oduvek maštala o majčinstvu - otkriva izvor blizak pevačici.
Zonjićeva je potom i sama potvrdila lepe vesti.
Foto: Informer.rs
- Istina je! Presrećna sam i jedva čekam da postanem majka. Uloga majke je san svake žene i jedno od najvažnijih životnih iskustava. Najviše želim da ćerkicu izvedem na pravi put i naučim je da bude dobar čovek - to mi je najvažnije. Čime će se baviti? (smeh) Malo je rano o tome razmišljati, ali svakako ću je podržati u svemu što bude želela. Još uvek nisam svesna svega, verujem da ću to postati tek kada je prvi put uzmem u naručje. Jedva čekam da upoznam našu Aleksiju - rekla je Marijana.
Otkrila je i kako joj je protekla trudnoća.
Foto: Informer.rs
- Tokom trudnoće najviše me zabavljalo opremanje mog prvog stana, koji ću iznajmljivati! Mi živimo u kući, a moj partner nikako ne bi dozvolio da se preselimo u moj stan (smeh). Kupili smo već sve za bebicu, kao da čekamo trojke! Sve što nam ostane, poklonićemo onima kojima je najpotrebnije. Partnera ne želim da izlažem javnosti, jer nije tip koji voli kamere, ali mogu da kažem da je presrećan i jedva čeka da se naša devojčica rodi. Veoma je brižan, sve vreme je bio uz mene i nijednog trenutka mi ništa nije falilo - zaključila je Marijana za Pink.
Podsetimo, Zonjićevu je verenik pre dva meseca zaprosio u Dubaiju.
Izvor: Informer.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: