PulsOnline.rs PulsOnline.rs

Dejan Dragojević pokreće privatni biznis sa partnerkom: "Ona je gazdarica!"

Dejan Dragojević pokreće privatni biznis sa partnerkom: "Ona je gazdarica!"

Foto: PulsOnline.rs

Nekadašnji zadrugar Dejan Dragojević sa partnerkom Jovanom uplovljava u ugostiteljske vode.

- Dejan Dragojević otvara restoran kao poklon za partnerku Jovanu.

Dejan Dragojević pokreće privatni biznis sa partnerkom: "Ona je gazdarica!"

Foto: PulsOnline.rs

- Zajedno pokreću piceriju koja simbolizuje njihovu ljubav i zajedničke snove.

- Kuća izgrađena sa bivšom suprugom trenutno je napuštena, a Jovana pruža Dejanu novi početak.

Dejan Dragojević pokreće privatni biznis sa partnerkom: "Ona je gazdarica!"

Foto: PulsOnline.rs

On je obelodanio da otvara restoran, za koji smatra da će im doneti ozbiljnu zaradu, kao i da će isti biti poklon za partnerku.

- Jovana je gazdarica, uskoro će se otvoriti. Ja sam jedna dobra duša, birajući mene Jovana je dobila sedmicu na Lotou. Pokrećemo piceriju - istakao je Dragojević.

Dejan Dragojević pokreće privatni biznis sa partnerkom: "Ona je gazdarica!"

Foto: PulsOnline.rs

Dejan je dodao da za ovu ideju skoro niko nije znao do samog kraja.

- Moje najlepše i najbolje! Još malo pa će tri godine, svašta smo prošli. Ono nešto najlepše je što smo se upoznali i nismo imali ništa, ništa osim ljubavi i volje da istrajemo. Ubrzo se pojavilo poštovanje i od tog trenutka počinju da se kreiraju velike priče i snovi koji su se pretvorili u javu - napisao je Dragojević.

- U jednom trenutku sam bio niko i ništa sve dok mi Bog nije poslao Jovanu. Ona je tačno Božje davanje voljene osobe sa kojom ćes napraviti svoj mali svet pun ljubavi i uspeha - dodao je Dragojević.

Dalila Dragojević i Dejan Dragojević bili su godinama u braku, a svoj dom su izgradili u Gornjem Šepku u Bosni i Hercegovini. Ipak, bračna idila je prekinuta kada je Dragojevićka prevarila Dejana pred njegovim očima sa Filipom Carem.

Kuća u koju su uložili ogroman novac je trenutno napuštena i niko ne živi u njoj.

Dragojevićkin otac Huso Mujić je tada stao na stranu bivšeg zeta kome je želeo da prepiše kuću koju su supružnici zajedno izgradili od temelja na njegovom imanju.

- I ne treba da se vraća. Šta će se vraćati? Gde ga se vrati? Sa onim Filipom da se vrati? Ovde ne može živeti, tu Dejan živi sad - govorio je Mujić za domaće medije.

- Njemu treba kuća. On je uvek dobrodošao i njemu će biti prepisana. Ja ću njemu prepisati. Tu je kuću on pravio sa njom, a on posle neka sa njom radi šta hoće. Ja ću je prvo njemu prepisati, a on može posle da je baci, zapali... Šta god hoće sa njom. Ja ga izdati neću, Dekija - pričao je Mujić.

Ipak, Dragojevićka trenutno živi u Americi sa dečkom, dok Dejan uživa u ljubavi pored devojke Jovane.

Izvor: PulsOnline.rs

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE