Informer.rs
Foto: Informer.rs
Voditelj Milan Milošević kritikovao je učesnicu rijaliti programa "Elita 9" Maju Marinković zbog njenih afera sa zauzetim muškarcima.
Maja se u aktuelnoj sezoni našla u ljubavnom trouglu između Stanije Dobrojević i Asmina Durdžića, ali je na kraju Alibabi dala "korpu".
O ovoj temi, u emisiji "Bunker", govorio je Milošević:
- Mislim da Maja voli tuđe. Ne znam da li je Asmin zaljubljen u Minu ili Maju. Ne možemo da pohvatamo, ali tako je svake sezone prvih mesec dana. Prvi put ne mogu da kažem da li će Maja i Asmin imati nešto. Stanija misli da hoće. Ona kaže: "Mene od Maje ništa ne čudi! Maja nema empatiju ni prema kome.'"
Voditeljka Bojana Lazić se nadovezala:
- Znaš šta mene čudi kod Maje... Ona se često predstavlja kao dobar čovek. Postavlja se pitanje kako neko ko tvrdi da je dobar čovek može da radi ovakve stvari.
Izvor: Informer.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: