Blic.rs
Foto: Blic.rs
Aneli Ahmić, bivša partnerka Asmina Durdžića, pre dve večeri uselila se na poznato imanje u Šimanovcima, te je tako njen ulazak izazvao buru komentara, ali i reakcija među ukućanima.
- Pokušala sam da ćutim, ali očigledno je da to ne prolazi. Danas su me novinari već čekali ispred zgrade - pa eto...Da, ispratila sam ulazak. Iskreno, nije mi baš prijatno da komentarišem, ali činjenica je da je situacija od njenog ulaska postala zanimljivija. Pozicija joj je fantastična, a na njoj je kako će to da odigra. Na početku "Pretresa" Asmin je pribrano dominirao a nju drmala trema, ali sada se karte već mešaju drugačije. Ovo je tek uvod, gledamo nastavak - rekla je za "Pink" Stanija, a potom se osvrnula na Asminovo druženje sa Majom Marinković i na njegove namere prema njoj:
Foto: Blic.rs
- A što se tiče mene - da, Asmin je pokušao da me "proda" zbog Maje, ali ga ona nije htela, pa sad ispada da smo opet "ljubav" neka. Razočarana sam i u njegove koji su me pustili niz vodu zato što nisam čula ukljucenje neke babe u studiju? Na sve sto prolazim treba još da se pravdam za to? Ma, more bre! Pozdrav za Mevlidu, barem još nisam čula da me i ona prodala!
"Asmin me je obmanuo"
Foto: Blic.rs
Stanija je, podsetimo, nedavno otkrila kako joj deluje to što je Aneli rekla da je razume, jer se potegla tema da Luka gleda Maju na isti način kao i Asmin.
- Moguće je da me razume. Meni je najvažnije da ja nisam nikada imala u planu da joj nešto uzmem. Za nju sam saznala onog trenutka kada je rekla da sam ja njoj uzela muža i oca njenoj ćerki, kada se pojavila u "Eliti 7". On se meni predstavio kao slobodan momak, ona to mora da shvati da me je obmanuo i slagao. Nikada ne bih bila lubavnica, jer ja muškarcu moram da budem prva i jedina - jasna je bila Stanija.
Izvor: Blic.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: