Republika.rs
Foto: Republika.rs
Jean susret promenio joj je čitav život!
Višnja Petrović gostovala je u emisiji "Minsko polje" gde je otkrila mnoge informacije za koje javnost nije znala!
Pevačica je Sanji Arsić ispričala da zna Teu Tairović dok je bila u osnovnoj školi, jer joj predavala u školi plesa i glume.
"Teu znam pre svih vas! Dok je bila još dete. Išla je u školicu jednu privatnu, gde sam ja radila. Predavala sam joj. Tada se videlo i znalo kakva će zvezda biri. Interesovao je ples! Bila je uporna, ambiciozna, tada je još znala da će biti nešto u medijima", rekla je Višnja.
Na pitanje voditeljke šta se desilo da batali glumu i postane pevačica, ona kaže:
"Krenula sam na nastup Rade Manojlović sa frizerom i tada upoznala njenog tadašnjeg, a mog sadašnjeg menadžera. On mi je predložio da krenem da se bavim pevanjem. Obožavam svoj posao. Biram gde radim i sa kim radim. Nije lak put koji sam ja odabrala, ali vredi. Taj kontakt sa publikom obožavam", kaže pevačica, a čitav intervju možete pogledati u snimku koji se nalazi na početku teksta!
Izvor: Republika.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: