SrbijaDanas.com SrbijaDanas.com

Mina Vrbaški odigrala lukavo - Danas hvali Terzu, dok on raste pred svima, a Asmin Durdžić nemo posmatra

Mina Vrbaški odigrala lukavo - Danas hvali Terzu, dok on raste pred svima, a Asmin Durdžić nemo posmatra

Foto: SrbijaDanas.com

Okrenula ploču nakon dva dana.

Takmčari "Elite" danas biraju najsposobnijeg učesnika među njima. Ovonedeljni vođa, Zorica Marković, prozvala je narednog ukućanina da da svoj stav, a to je bio Bora Santana, koji je u svom prepoznatljivom raspoloženju prvo rekao da ne zna zašto ga je devojka, Aleksandra Jakšić, ostavila, a zatim dodao:

- Ja navodim Maju Marinković jer je svojim stavom, izgledom i oblačenjem sposobna da smuva bilo kog muškarca ovde i sve je sama stekla, ugledajte se na nju - rekao je Bora.

Maja se ozarila i zahvalila uz komentar: - Ljubi te drugarica.

Sledeća prozvana je Mina Vrbaški, koja je pre par dana raskinula sa svojim dečkom, Borislavom Terzićem Terzom.

- Navodim Terzu, naravno. On je veoma sposoban, zna svašta i zaista mislim da je iznad svih ovde kada je o tome reč - kazala je Mina uz osmeh, dok se Terza uzdizao pred prisutnima.

Izvor: SrbijaDanas.com

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE