Blic.rs
Foto: Blic.rs
Voditelj "Elite" Milan Milošević pojavio se večeras u javnosti, te pred pripadnicima sedme sile otkrio šta ga je jako mučilo u prethodnom periodu.
- Ovo mi je prvo pojavljivanje posle upale pluća. 21 dan je to trajalo, danas sam prestao da pijem antibiotike, imao sam temperaturu 42 sve vreme, jedva sam preživeo! - rekao je Milan Milošević pred našim kamerama.
- Zakačio sam bio bakteriju u Budvi, nije od s**sa, već od klima uređaja. Od intimnih odnosa ništa, ovo leto je bilo suvo - kazao je on u svom stilu, pa se osvrnuo na "Elitu 9".
- Čuli smo Aneli, evo sad da čujemo Asmina. Sita ulazi, biće haos. Šta se dešava sa Anđelom i Gastozom? Ne znam, ne bavim se starim učesnicima. Željko Mitrović je danas najavio bonuse, jao što me obradovao! Ima da potrošim večeras odmah! - jasan je bio Milan, pa se osvrnuo na Boru Santanu.
- Nosio sam kovertu kod Bore i Milice na svadbu, a sad se razvode, moraju sve pare da se vrate! To nije fer - istakao je Milan.
Sve detalje pronaći ćete u videu iznad.
Izvor: Blic.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: