Pink.rs
20.09.2025 u 05:53h • Komentari (0)
Totalni haos!
Foto: Pink.rs
Voditelj Darko Tanasijević u emisiji "Pitanja novinara" razgovarao je Borislavom Terzićem Terzom o njegovim simpatijama prema Mini Vrbaški.
- Lepo se osećam, drago mi je da sam ovde i smatram da sam kao kod kuće. Ovo što mi se dešava trenutno, lepo se osećam - rekao je Terza.
Foto: Pink.rs
- Koliko ti se sviđa Mina i po čemu se izvojila? - pitao je Darko.
- Spontana je, njen stil oblačenja mi se sviđa. Ne šminka se nešto specijalno. Njen osmeh, krupne oči, njena komunikacija. Ona je meni i pre kad sam je viđao bila super. Nisam ja sad odlepio, ali neću da žurim sa nekim stvarima. Ona verovatno ima neko nepoverenje u mene, gledala je kako sam se ponašao i šta sam radio sa devojkama. Ja kad vidim ovde devojke pre sam bio slobodniji, a sad me to ništa ne radi osim nje. Možda me privlači jer ona mene odbija, ali je kapiram - govorio je on.
Foto: Pink.rs
- Rekao si da ona nije od onih riba, kojih? - pitao je voditelj.
- Pa ono da joj priđem, pa da posle tri dana uđe sa mnom. Nije laka devojka, prošla je neke priče kroz rijaliti. Možda je ona sad stava da ne želi ništa sa mnom, ali je 10 meseci ovde kao 10 godina. Mi možda budemo i drugari, ali ja neću da budem drugar sa njom. Ja sam joj rekao danas da mi se menja raspoloženje jer sam nestrpljiv i mislim da treba to odmah, ali kad bolje razmislim treba vreme da prođe da se upoznamo - pričao je Terza.
Foto: Pink.rs
- On je rekao da je sa mnom pio kafu, a ja sad ispadam jadnica. Molim da se prepiske naše puste jer sve devojke hvataš na istu foru. Nisam došla da se hvatam za tebe, niti za bilo kog muškarca. Ti meni ceo dan prilaziš, nemoj da praviš od mene jadnicu. Mina, šta si mi rekla danas? - umešala se Sara Raičević.
- Da on nema šanse - dodala je Mina.
Foto: Pink.rs
- Ja ću da ostanem džentlmen i ćutaću do kraja - rekao je Terza.
- Nećeš od mene da praviš jadnicu, imam ja puno toga o tebi da kažem, ali polako. Upalila sam se jer me cela kuća proziva da sam jadna, a ti takav mene da ponižavaš - pričala je Sara.
- Blamiraš se i javno pričaš da sam ja tebe j*bao. Meni je katastrofa da se devojka toliko iskompleksirala jer sam je odbio - dodao je on.
- Ti si blam, ti ne brineš o svom detetu - urlala je Sara.
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: