Pink.rs
20.09.2025 u 05:35h • Komentari (0)
Foto: Pink.rs
Voditelj Darko Tanasijević u emisiji "Pitanja novinara" pozvao je novu učesnicu Vanju Prodanović da prokomentariše sve što je noćas čula o dešavanjima između Asmina Durdžića i Luke Vujovića.
- Ja bih prvo da krenem od Aneli, pominjem je ali devojka nije tu, ona je žena malo nižeg koificijenta inteligencije, a sve polazi od toga. Ona je sa Lukom, pa zove Asmina, sedi na više stolica. Bezpotrebna želja za dinamikom, a to ne priliči ženi u tim godinama i te krimi radnje i afetrima. Najviše se održava na prepucavanje preko deteta. Asmin tu može da da ljudima za pravo da stvore sličnu sliku, kao o opsesivnom i slabom muškarcu, a ti se zapitaj da li si to, a ja mislim da nisi. Najviše se lome koplja na detetu, a devojačica kad postane svesnija pitanje je kako će da utiču na nju kad to čuje za svoju mamu - govorila je Vanja.
Foto: Pink.rs
- Imam samo da kažem da ova devojka nije ništa više inteligentna od Aneli Ahmić, ovo je Poršelina u plavom izdanju - dodao je Asmin.
- Ona te brani i pljuje Aneli sve vreme - rekao je Luka.
Foto: Pink.rs
- Ti si rekla da ja sve radim iz nemoći? - pitao je Alibaba.
- Ne - dodala je ona.
Foto: Pink.rs
- Izvini, malo sam glup. Molim te izvini, sad me je sramota - rekao je Asmin.
- On treba malo da spusti loptu jer pravo kontra efekat, ali on mene nije čuo.
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: