Informer.rs
Foto: Informer.rs
Miljana Kulić gotovo celu prvu noć u "Eliti 9" provela je u razgovoru sa Asminom Durdžićem daleko od ostalih takmičara.
Popularna Nišlijka sinoć je ponovo ušla u rijaliti, pa ćemo je u narednom periodu gledati u "Eliti 9". Na iznenađenje mnogih, u rijalitiju je i Asmin Durdžić, čije su romanse sa Stanijom Dobrojević i Aneli Ahmić punile novinske stupce.
Foto: Informer.rs
Miljana i Asmin su se tokom noći osamili u dvorištu imanja u Šimanovcima, pa su dugo pričali odvojeni od svih.
Kulićeva ga je pipkala po licu i govorila da samo želi da mu skine karmin, dok se sve vreme smeškala. Ispitivala ga je o nizu tema, a on nije bio preterano raspoložen za razgovor.
Foto: Informer.rs
Inače, Miljana je pikirala Asmina odmah po ulasku u studio.
- Mnogo mi je drago da je ovde, ovaj biznismen... On je što se tiče fizičkog izgleda od 1 do 10 negde 8, a unutrašnja lepota 1,5! Da li ću mu dati priliku da se pokaže? Daću mu, razgovaraću sa njim - kazala je Miljana, dok se Durdžić sve vreme smeškao.
Izvor: Informer.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: