Republika.rs Republika.rs

JANJUŠ PROGOVORIO O AFERAMA SA UČESNICAMA ELITR! Dotakao se i pomirenja sa Majom Marinković! (VIDEO)

JANJUŠ PROGOVORIO O AFERAMA SA UČESNICAMA ELITR! Dotakao se i pomirenja sa Majom Marinković! (VIDEO)

Foto: Republika.rs

Ovo su svi čekali da čuju!

Ekipa Republike nalazi se na licu mesta u Šimanovcima kako bismo vas iz sekunde u sekundu izveštavali od početku devete sezone Elite. Zatekli smo veterana rijalitija, Marka Janjuševića Janjuša, koji je pred kamere govorio o aferama sa učesnicama, a dotakao se i pomirenja sa Majom Marinković.

- Kakvo crno pomirenje, nema ništa od toga. Fali po malo, iskače svuda. Rijaltij je svuda i u životu. Ovo ovde je najblaža varijanta rijalitija, kada uporedimo šta se sve dešava u državi i sveti, a ovo ovde pljuju najviše. Zamisli kada bi snimali šta se dešava u životu - istakao je Janjuš.

Ono što možemo sa sigurnošću da vam kažemo jeste da je Veliki Šef za ovu sezonu pripremio spektakl kakav do sada niste videli na malim ekranima. Mnogo neočekivanih trenutaka očekuje vas već večeras od 21.00, u spektakularnom otvaranju nove sezone rijalitija koji će, prema najavama, oboriti sve rekorde gledanosti.

Do sada je vlasnik i direktor Pink Media Group, Željko Mitrović, potpisao ugovore sa Aleksandrom Nikolić, pobednicom šeste sezone rijalitija "Zadruga", kao i sa Majom Marinković, Filipom Đukićem, Miroslavom Pržuljem poznatijim kao Lepi Mića, Borom Santanom, Markom Janjuševićem Janjušem i Miljanom Kulić.

Izvor: Republika.rs

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE