Republika.rs
Pevačica pružila podršku!
Foto: Republika.rs
Pevačica koju su mediji ranije povezivali sa Goranom Ratkovićem Raletom oglasila se putem društvenih mreža povodom aktuelnog skandala između njega i Ane Nikolić. Ana i Rale danima su u centru pažnje zbog burnog sukoba, kao i izjava koje su usledile nakon njihove žestoke svađe.
Tokom vikenda, njih dvoje su imali ozbiljan konflikt, a Ana je na društvenim mrežama objavila snimak na kojem je vidno potresena, sa povredama na licu, tvrdeći kroz suze da ju je partner pretukao.
Foto: Republika.rs
Ljubomora jedan od glavnih razloga, jer Ana navodno ne gleda blagonaklono na saradnju Raleta sa pojedinim koleginicama, među kojima je i Olja Bajrami, koja je u prošlosti bila u vezi s njim. Olja se tim povodom obratila javnosti putem društvenih mreža, uputivši podršku Ani.
- Danima se u medijima provlači moje ime, razni naslovi i polemike, ali ništa od toga zapravo nije važno. Najvažnije je da jedna žena ovih dana trpi nasilje, prema njenim objavama, i fizičko i psihičko. Nije presudno ko je šta rekao niti da li je uopšte rekao, bitno je da skrenemo pažnju na suštinu, a to je nasilje - napisala je Olja, pa dodala:
Foto: Republika.rs
- Moja jedina izjava povodom svega jeste da Ani, kao ženi, majci i kolegici, želim snagu i oporavak od svega što prolazi. Stihovi ove pjesme najbolje govore umesto mene - oni su moja poruka i moj način da se obratim svima. Ovo je moja prva i jedina izjava kako medijima tako i svima širom sveta.
Izvor: Republika.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: