SrbijaDanas.com SrbijaDanas.com

"Slala mi je poruke da sam ubila njenu mamu" Stefani raskrinkala Matoru, otkrila kakav je imala tajni plan pred ulazak u rijaliti

"Slala mi je poruke da sam ubila njenu mamu" Stefani raskrinkala Matoru, otkrila kakav je imala tajni plan pred ulazak u rijaliti

Foto: SrbijaDanas.com

Njihov sukob iz rijalitija je dobio i sudski epilog.

Jovana Tomić Matora i Stefani Grujić su obeležile osmu sezonu "Elite" svojim turbulentnim odnosom. Stefani je u emisiji "Narod pita" otkrila šta se sada dešava sa njihovim sukobom.

- Šta se dešava sa tobom i Matorom?! Matora je podnela nekoliko tužbi, zapravo krivične prijave - pitao je Darko.

- Ona je meni rekla to unutra u rijalitiju, međutim, meni ništa nije stizalo... Da je ona ubila svoju mamu?! Ja imam poruke koje mi je slala da sam ja ubila njenu mamu, ona mene tuži, ja možda uzvratim, možda ne, ali imam u telefonu - rekla je Stefani.

- Da li se čuješ sa njenom sestrom Milenom? - pitao je Darko.

- Ne, nema potrebe. Čule smo se pre nego što sam ušla, a znam da nije imala lepe reči o Dragani. Oni su dvolični ljudi, samo neka nastave tako da funkcionišu. Blam me je da komentarišem celu ovu priču. Ona je napisala da sam ja njenu mamu ubila svojom trudnoćom i da smo mi razlog što je njena mama preminula - rekla je Stefani.

- Da li si se čula sa Ciletom, kog si optužila za Perućac - pitao je Tanasijević.

- Ne, nisam ja u kontaktu ni sa kim, vidim da Betmena i dalje imam tu, nije me blokirao. Ona je čistila za mnom, verovatno je izbacila kolica, pa neka čisti za mnom - rekla je Stefani.

- Kako komentarišeš to što se ona uselila u Matorin stan? - pitao je Darko.

- Ne mogu da komentarišem jer sam i ja kratko bila sa njom i počele smo da živimo zajedno. Mogu da iskomentarišem Matoru koja je govorila da neće posle mene dozvoliti da neko živi sa njom i da je nespremna emotivno i eto koliko je Matora vezana za svoje roditelje, ispostavilo se da nije vezana, preko svega je prešla. Dragana je tamo vrištala i plakala, čak sam i ja plakala, to je ta ljudska strana. Prošlo je dva dana i završila je s Matorom u krevetu i nije je pogađalo to što je njena mama rekla da je loše - rekla je Stefani.

- Da li postoje stvari da ti Dragani otvoriš oči?! Da li će otkriti drugu stranu Matorine ličnosti? - pitao je voditelj.

- Da, ona ima dve ličnosti. Ja sam jako dugo vremena provela sa njom, kada smo saznale da ulazi, jako se pripremala. Stalno mi je govorila šta sme da priča, šta ne sme, a da ja savetujem Draganu, ne zanima me. Devojke budite ono što jeste i nema tih para, nema cenu apsolutno ništa da se promenite i trpite nešto što ne zaslužujete - rekla je Grujićeva.

- Kakav je to govor Matora vežbala? - pitao je Darko.

- Onaj ulazak njen, to je sve planirano. Nisam znala da je ponela majicu koju su joj pocepali. Ja sam sedela na kauču dok je ona vežbala kome će se obratiti, kome će šta reći. Znala sam da će prvi napad biti na Marka Đedovića, znala sam kako će biti njen ulazak, samo nisam znala da će biti tako brutalan udarac na Marka... Mislim da Matora nije bila sa takvim profilom devojke kao Dragana, meni je Matora više puta rekla da nju radi to neko ludilo i da ne bi mogla da bude sa mirnijom devojkom. Prethodne devojke su bile slične meni, da li su bile luđe?! Ne želim da ulazim u to. Dragana je totalna suprotnost od nas, ali dobro, možda je to Draganina maska za sada - rekla je Stefani.

- Kaže Bora Santana: "Dare, pitaj Stefani, da li je normalno da Stefani krije od Munje da ima sina i da Matora izvodi njenog sina?! Kako je ona mogla od bebe da se odvoji i da li je ona sa Matorom imala masku?" - pročitao je Darko.

- Ovako Boro, što se tiče toga da li je normalno, nije normalno. Konstantina više ne ostavljam, sada je bila takva situacija zbog novca i svega. On mi je bio fokus, ušla sam da bi njega obezbedila - rekla je Stefani.

Izvor: SrbijaDanas.com

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE