Pink.rs
Foto: Pink.rs
Starleta iz Užica, Slađa Poršelina, kako je i rekla u emisiji "Intimna pitanja" rešila je da ode na remont, tačnije, da uradi estetske zahvate koje prošle godine nije stigla, a sada je za Pink.rs otkrila kako se oseća!
Fitnes instruktorka i starleta Slađa Lazić Poršelina rešila je da promeni svoj fizički izgled, te se tako ubrzo nakon što je napustila Belu kuću i rijaliti "Elita 8", podvrgla nekolicini estetskih intervencija.
Foto: Pink.rs
Naime, naša redakcija došla je u posed Slađine fotografije nakon operacije, te je tada bila sva u podlivima i flasterima, a sada smo stupili u kontakt sa njom kako bi videli kako teče oporavak. Slađa ističe da nije onako kako je očekivala, te i da trpi jake bolove.
- Još nisam izašla iz bolnice, doktor kaže da to teče kako treba, ali nsiam očekivala da će ovako da bude teško. Zatvorena sam cela, ne mogu da pričam, da govorim, otečena sam cela, ne mogu da gledam...Prošli put je ovako bilo, sama anestezija iz nje sam se jedva probudila. Nadam se da će za dva tri dana biti bolje, jako se loše osećam i teško mi je, utiče mi na psihu. Šta reći, katastrofa! Nadam se da će da uspe, sinoć sam popila tablete za smirenje, pa ćemo videti - rekla je Poršelina za Pink.rs.
Foto: Pink.rs
Podsetimo, pre nego što se podvrgla ovim estetskim zahvatima, Slađa je gostovala u emisiji "Intimna pitanja" u kojoj je ogolila svoj život do koske, a između ostalog, govorila je i o propaloj veridbi koja je na nju ostavila najveću traumu.
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: