SrbijaDanas.com SrbijaDanas.com

Gledalac isprozivao Anđelu i njene roditelje uživo u programu, a evo kako je Gastoz regaovao na to: "Oni su ćerku zbog para..."

Gledalac isprozivao Anđelu i njene roditelje uživo u programu, a evo kako je Gastoz regaovao na to: "Oni su ćerku zbog para..."

Foto: SrbijaDanas.com

Prethodne noći je bila baš turbulentna emisija.

Ana Radulović je noćas u emisiji "Narod pita" ugostila Nenada Marinkovića Gastoza, Lepog Miću i Uroša Stanića.

Jedan od gledalaca koji se uključio u program, pokušao je da obuzda Lepog Miću. Istakao je da podržava Gastoza, ali o Anđeli Đuričić nije imao reči hvale.

- On je iskusan rijaliti igrač, samo što brzo potroši nagrade. Moj savet je da bude manje galantan i da misli malo više o budućnosti. Teško mi pada što ih Mića večeras vređa - rekao je gledalac na samom početku.

- Pusti mene, ja sam najgori. Evo ti pe*erčića - vikao je Mića.

- Pevač bez ijednog hita koji seje mržnju. Izdaješ drugare i braniš ljubavnice - rekao je Uroš.

- Ova muška d*olja je htela da ga je*em, ja niam želeo - vikao je Mića.

- Dragi gledaoci, Mića ne može da se suoči sa osobama. Narod te mrzi i ne podnosi, budi parlamentaran. Krivo mi je Miće što si u ovakvom stanju. Ja sam dete - rekao je Uroš.

- Nisi ti dete, ti si muška ku*va - vikao je Mića.

Gledalac je rekao da smatra da je Gastoz zaslužio pobedu, ali da je Anđela drugoplasirana upravo zahvaljujući njemu. U jednom momentu je prozvao Anđeline roditelje da su je zbog para poslali u rijaliti.

- Ona je sad druga osoba. Sela je u čelo crnog stola i ostala do kraja. Ona je navukla Gastoza, sa svim turbulencijama, ona je osvojila Gastoza i drugo mesto. Zbog para su njeni ćerku forsirali u rijaliti. Ti treba da se otkačiš nje, traži drugu priliku - rekao je gledalac, a Gastoz se nije složio.

- Nisu oni Kulići! Ne slažemo se, ali sve okej. Ja sam u "Eliti" jurino nju - rekao je Gastoz.

Izvor: SrbijaDanas.com

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE