Telegraf.rs
06.08.2025 u 19:56h • Komentari (0)
Foto: Telegraf.rs
Nakon što su zajedno otputovali u Crnu Goru, Anđela Đuričić i Nenad Marinković Gastoz ne skrivaju više svoju bliskost.
Ekipa Telegrafa zabeležila je ekskluzivne snimke na kojima su Anđela i Gastoz razmenjivali nežnosti daleko od znatiželjnih pogleda.
Foto: Telegraf.rs
Anđela je ležala na krevetu na plaži, dok je Gastoz ljubio i mazio, a ona se smeškala i uživala u svakom trenutku.
Njihova strastvena razmena nežnosti pokazuje da su odlučili da nastave emotivnu vezu, iako su prethodno tvrdili da su samo prijatelji.
Foto: Telegraf.rs
Pored zajedničkog uživanja na jahti i plaži, danas se dogodio i važan susret - upoznavanje Gastoza sa Anđelinom porodicom.
Nakon što su se posle završetka "Elite 8" sastali sa Anđelinim ocem Velišom, koji joj je bio velika podrška u rijalitiju, sada su konačno zajedno uživali i sa ostatkom porodice Đuričić iz Đenovića.
Foto: Telegraf.rs
Anđelina sestra je na društvenim mrežama objavila fotografiju sa ručka gde je cela porodica bila prisutna, uz poruku:
- Porodica - i simbol srca i zvezde, što potvrđuje da je porodica srećna i zadovoljna novim članom, odnosno budućim zetom.
Izvor: Telegraf.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: