Alo.rs
05.08.2025 u 23:00h • Komentari (0)
Marinkovićeva je sinoć u klub otišla sa Milanom Miloševićem...
Foto: Alo.rs
Rijaliti učesnica Maja Marinković trenutno uživa na moru, a društvo joj pravi voditelj Milan Milošević.
Iako je nedavno opljačkana u Budvi, to Maju nije previše poremetilo, nastavila je da uživa na crnogorskom primorju kao da se ništa nije dogodilo.
Foto: Alo.rs
Marinkovićeva dane provodi na plaži, dok večeri rezerviše za izlaske po lokalnim klubovima, gde se provodi punim plućima.
Sinoć je u klub otišla sa Milanom Miloševićem, koji, kao i Maja, obožava noćni život, pa su zajedno napravili pravi haos. Snimali su se za društvene mreže, a sudeći po objavljenim kadrovima, bili su među najveselijima.
Foto: Alo.rs
Nakon burne noći i odmora, Maja i Milan ponovo su se sastali, ovoga puta na plaži, gde su zajedno uživali na suncu i nabacivali preplanuli ten pred novu sezonu Elite.
Izvor: Alo.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: