SrbijaDanas.com SrbijaDanas.com

Ispala sama sebi najveći neprijatelj - Aneli Ahmić uhvaćrna u opasnim lažima: Isplivale poruke, uvrede i planovi osvete (FOTO)

Ispala sama sebi najveći neprijatelj - Aneli Ahmić uhvaćrna u opasnim lažima: Isplivale poruke, uvrede i planovi osvete (FOTO)

Foto: SrbijaDanas.com

Ponovo je u centru skandala nakon što je vratila svoj stari Instagram profil pod novim imenom, ali fanovi su je odmah razotkrili! Ubrzo su isplivale privatne poruke pune uvreda, pretnji i ličnih ispovesti koje nikako nije želela da javnost vidi.

Iako na prvi pogled nije bilo jasno da je profil njen, fanovi su je brzo "provalili" zahvaljujući tagovanim fotografijama koje je povezale sa starim nalogom.

Ubrzo po aktivaciji naloga, javnost je dobila uvid u brojne stare privatne poruke koje su ostale sačuvane - a među njima i neke krajnje kontroverzne, kako saznaje "Pink.rs". Jedan od snimaka, u kojem Aneli komentariše neimenovanu devojku, ponovo je pokrenuo priču o sukobima koje je imala tokom boravka u rijalitiju:

- Ja sam imala pre neki dan one pletenice, ne znam na koga je mislila verovatno na mene. Zamisli kakva je to k*rva, pa ja ne kopiram Kim Kardašijan, a na nju. Ona živi od toga da nekoga proziva, ona je zla - glasila je poruka koju je Aneli snimila.

Među porukama koje su procurele, nalaze se i one koje je Aneli navodno slala sestri svog bivšeg partnera Asmina Durdžića, u kojima govori o porodičnim tenzijama, zabrani kontakta sa njihovom ćerkom Minkom, kao i o tome da je Asmina izbacila iz kuće:

- Pa iskreno ništa sad nije bilo, rekla sam ti da ću ih opet uskoro objaviti. Njegovi nikako da shvate da on ne može imati kontakt sa Minkom, a zovu ga stalno da dođe i pišu mu. E pa sad im je dole otišao i sad ću svima pakao da napravim... reci Sudi isto da se ne petlja i ne sluša njihove priče. Ja sam jasno svima rekla da ne može ići u Ćazin i da ne može imati kontakt sa Minkom. Od danas može slobodno jer me vie ne tanima, isterala sam ga iz kuće. Tako slobodno reci jer Bog zna šta je on izmislio - pisala je Aneli.

Još dok je trajala "Elita 8", spekulisalo se o navodnoj povezanosti Aneli sa Ivanom Kokom, prijateljem Jovane Tomić Matore. Sada, uz ponovno aktiviran profil, isplivale su i poruke koje pokazuju da je Aneli već tada bila zainteresovana za Ivana, što dodatno raspaljuje glasine, saznaje "Pink.rs".

Za sada nije poznato zbog čega je Aneli vratila ovaj profil, niti da li njen sadašnji partner Luka Vujović zna za sve što je na profilu ostalo vidljivo.

Izvor: SrbijaDanas.com

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE