Telegraf.rs
01.08.2025 u 20:16h • Komentari (0)
Foto: Telegraf.rs
Starleta i bivša učesnica rijalitija, kao i bivša devojka Nenada Marinkovića Gastoza, Teodora Radojičić, progovorila je o mračnoj epizodi svog života - periodu kada je uhapšena i osuđena zbog šverca heroina, ali i o bolnim ličnim gubicima, depresiji i borbi sa ozbiljnim zdravstvenim problemima.
Teodora je 2020. godine uhapšena u Beču zbog trgovine četiri i po kilograma heroina, a kasnije je osuđena na četiri godine zatvora. Kako je tvrdila svojevremeno, u sve je ušla iz "ljubavi prema dečku", koji se u tom trenutku nalazio iza rešetaka.
Foto: Telegraf.rs
- Bila sam u zatvoru tri godine, od 2020. do 2023. godine. To za šta sam ja optužena i za šta sam osuđena, i za šta sam ja kaznu odslužila, ja takve stvari neke nisam uradila - pričala je ona i dodala:
- Bila sam jako loše psihički, ali sam to krila od svih. Mislim da ni ja nisam bila svesna koliko sam loše, dok nisam dobila anoreksiju. Tada sam ošišala kosu. Nije me neki muškarac ošišao, kao što se tada pisalo po novinama. To sam sama uradila. Jako mi je bilo loše, povukla sam se u sebe i nisam se kretala. Upala sam u tešku depresiju i insomnija je bila prisutna, to sve ide vezano. Nisam bila svesna šta se dešava. Kada su me vodili u stanicu pitala sam ih da li mogu da uzmem garderobu jer sam samo imala helanke, ispod nisam imala donji veš, međutim oni nisu hteli ništa da ponesu. U zatvoru sam varala dečka - priznala je ona.
Foto: Telegraf.rs
- Iskreno, baš sam loše. Više stvari je odjednom. Početak je bila ta štitna žlezda, onda su otkrili da mi srce nije ok, da imam tahikardiju, a onda su provalili da mi nije u redu nadbubrežna žlezda i sutra imam razna ispitivanja. Ujutru idem u bolnicu da radim neki specijalni test. Moram da idem i na ultrazvuk stomaka, kortizol mi nije dobar i krvna slika mi je loša. Ne mogu da verujem šta me je sve snašlo. Ja sam iza sebe imala četiri stresne godine. Bio je doktor kod mene pre dva sata i rekao mi je da je baš loša situacija i da bubrezi bukvalno mogu sutra da mi otkažu. Meni je počela i kosa da opada, glava i noge mi otiču i mnoge druge stvari i eto, ne znam šta da kažem - rekla je Teodora za "Informer".
Izvor: Telegraf.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: