Republika.rs
29.07.2025 u 12:49h • Komentari (0)
Foto: Republika.rs
Osman Karić se odmah javno pohvalio!
Na društvenim mrežama pojavile su se fotografije sa zajedničkog odmora bivšeg učesnika "Elite", Stefana Karića, i njegove lepše polovine, Andree Bogdanović. Nakon deset meseci provedenih u najgledanijem rijalitiju, Stefan je odlučio da se opusti i uživa u slobodnim danima sa svojom partnerkom. Njih dvoje su spakovali kofere i krenuli na put, a odmah po dolasku počeli su da dele svoje utiske i trenutke sa odmora sa brojnim pratiocima.
Foto: Republika.rs
Stefan i Andrea su na društvenim mrežama objavili niz fotografija koje prikazuju njihovo opuštanje. Ovaj odmor je za njih poseban jer su ga dočekali kao slobodni ljudi, uživajući u svakom momentu provedenom zajedno.
Međutim, Karić je odlučio da obraduje, ne samo svoju devojku, već i oca Osmana, koji mu je bio najveća podrška tokom boravka u rijalitiju. Naime, Osman je obelodanio snimak i objasnio da mu je sin kupio nov automobil. Častio ga je besnom mašinom i dao mu ključeve, a Osman nije mogao da dočeka javno da podeli radost zbog iznenađenje koje mu je priredio sin.
Foto: Republika.rs
- Sin mi poklonio auto.
- Ja ga pitam koje je mesto osvojio u rijalitiju, on kaže sedam. Ja pitam "Šta sedaš", a on kaže, sedam u auto i idem na putovanje. A sedaš i ti u nov auto... I daje mi ključ - objasnio je Osman.
Iako su trenutno fokusirani na svoj odmor, mnogi se pitaju kakvi su njihovi planovi nakon povratka iz Crne Gore. Bivši učesnici rijalitija često ostaju u centru pažnje, a mnogi njihovi pratioci sa nestrpljenjem iščekuju nove informacije o njihovim životima. Stefan i Andrea su svojim zajedničkim trenucima pokazali da su pronašli sreću i da uživaju u ljubavi, što dodatno povećava interesovanje publike za njih.
Izvor: Republika.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: