SrbijaDanas.com
28.07.2025 u 13:44h • Komentari (0)
Foto: SrbijaDanas.com
Kao drugoplasirana, osvojila je nagradu od 50 hiljada evra, tačno onoliko koliko iznosi i dug koji je pre dve godine napravila kršenjem potpisanog ugovora.
Anđela Đuričić osvojila je drugo mesto u finalnoj noći "Elite 8", i tom prilikom osvojila nagradu od 50.000 evra. U pitanju je veoma velika novčana suma, a mnogi polemišu o tome na šta će Anđela potrošiti osvojeni novac.
Odmah po završetku rijalitija, na mrežama se povela diskusija da li je Đuričićeva ostala dužna produkciji Pinkovog rijalitija novac, s obzirom na to da je pre dve godine, "Zadrugu 6" napustila samoinicijativno, sa tadašnjim dečkom Zvezdanom Slavnićem.
Kao što je već poznato, svako samoinicijativno napuštanje imanja je kažnjivo jer učesnici time krše ugovor koji su potpisali pre ulaska, a kojim se obavezuju da će platiti penale u iznosu od 50.000 evra ukoliko prekrše neku od stavki iz ovog dokumenta. Kako se navodi u komentarima, upravo ovaj osvojeni iznos Anđela bi navodno trebalo da prosledi u ruke čelnika televizije Pink, kako bi vratila svoj dug.
Ipak, Đuričićeva nikada nije javno govorila o dugu koji je napravila prema Željku i Milici Mitrović, pa tako javnosti nije poznato da li ga je vratila ili još uvek nije, ali se nakon njene najnovije izjave pretpostavlja da jeste.
Naime, Anđela je u intervjuu za Pink izjavila šta planira da uradi sa osvojenim parama.
- Svi se pitaju šta se dešava sa tih 50.000 evra, jesi li već prelomila? Da li si odlučila u šta ćeš da uložiš ili još razmišljaš? - upitao je voditelj.
- Baš je turbo tempo i nisam se nešto posvetila tome, ali u svakom slučaju biće i odmora i pametnog investiranja, znaš, da ne bude da sam protraćila taj novac, tako da ću gledati da to pametno potrošim, i da uložim u nešto, da bih sutra mogla što više iz toga da izvučem, zar ne? - poručila je Anđela zagonetno.
Izvor: SrbijaDanas.com
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: