Kurir.rs Kurir.rs

KAČAVENDA POBESNELA U EMISIJI UŽIVO, NASRNULA NA GASTOZA! Ispolivala ga, a on hladan kao led, voditeljka skočila da je obuzda!

Haos u studiju...

KAČAVENDA POBESNELA U EMISIJI UŽIVO, NASRNULA NA GASTOZA! Ispolivala ga, a on hladan kao led, voditeljka skočila da je obuzda!

Foto: Kurir.rs

Pobednik "Elite" Nenad Marinković Gastoz gostovao je u emisiji "Narod pita" sa doskorašnjom cimerkom Milenom Kačavendom.

Oni u rijalitiju nisu izgladili odnose, kao ni nakon izlaska sa velelepnog imanja, što se sada i videlo.

Naime, tokom emisije uživo Kačavenda je besno psovala i vređala repera, dok je on bio maksimalno smiren i hlada, što ju je dovelo do ludila, te nije mogla da se suzdrži i ne odreaguje još burnije.

- Gastoz je taj koji se k**a u bu*u za 100.000, minus 20 odsto PDV - rekla ej Milena, a Gastoz se u njegovom stilu nadovezao rimujući:

- Je**m li vam sve.

Milena je poludela na njegov smeh i opasku, te ga je ispolivala vodom, a potom ustala i stala ispred njega govoreći mu da ponovi šta je rekao.

Marinković je nekoliko ponovio šta je rekao, dok je voditeljka sve vreme pokušavala da ih smiri.

Izvor: Kurir.rs

VAŠI KOMENTARI:

Nada

Pre 9 sati

Pijana krava. Sinovi su ponosni... stara narkomanka i ulicarka ovako zavrsi...

NE PROPUSTITE