Informer.rs
Foto: Informer.rs
Pevačica Ivana Šašić otkrila je da je pesma "Nikada više", koju izvodi Rada Manojlović, prvobitno bila namenjena njoj. Kako navodi, za ovu numeru je tekstopiscu Draganu Brajoviću Braji platila 5.000 evra.
Pevačica i bivša rijaliti učesnica Ivana Šašić koja je nedavno progovorila o detaljima sukoba sa Anom Bekutom šokirala je izjavom da je tekstopisac Dragan Brajović Braja dva puta prodao istu pesmu.
Foto: Informer.rs
Prisetila se 2007. godine kada je inače i Rada Manojlovićeva započela svoju karijeru i snimila prvu pesmu.
- Platila sam pesmu koja je otišla drugome. Dogovor je bio da uzmem neke tri pesme i dala sam oko 5.500 evra što je bilo jedna pesma. To je bilo 2007. godine. I Braja mi je poslao pesmu, imam još uvek demo snimak te pesme, u međuvremenu ostanem u drugom stanju. Nakon toga, bila sam u Beču, gledam TV i vidim Rada Manojlović i moja pesma "Nikada više". Gledam i ne verujem šta mi se desilo. NIti me je obavestio, niti mi je rekao. Da ja nisam dala nova, pa OK, a ja sam dala 5.000 evra. Ali, pojeo vuk magarca - ispričala je Ivana Šašić u emisiji "Pretres".
Foto: Informer.rs
- Nisam tražila da mi vrati novac, nisam se čula ni sa Radom, ona je tada bila klinka. Braja je tu kriv - rekla je pevačica.
Izvor: Informer.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: